Świętujemy 20 lat naszej Szkoły

Opublikowano:  Nie, 22.10.2017

21 października 2017 obchodziliśmy 20 lecie Szkół Przymierza Rodzin na Ursynowie.

Rozpoczęliśmy Mszą Świętą celebrowaną przez ks. Jana Sikorskiego. Po mszy świętej odznaczono zasłużonych na rzecz szkoły, a potem świętowaliśmy w kawiarenkach strojonych przez uczniów i nauczycieli szkoły oraz wysłuchaliśmy występów muzycznych. Wieczorem spotkali się uczniowie i absolwenci na wieczornym koncercie i potańcówce.

Zakopano także kapsułę czasu, w której znalazły się dokumenty, zdjęcia i prace uczniów, którzy uczyli się w naszej szkole!

Już dziś zapraszamy na zjazd absolwentów szkół PR na Ursynowie, który odbędzie się 26 maja 2018 r.

9.00 – Msza św.

10.15 – część oficjalna

11.15 – spotkanie przy kawie dla zaproszonych gości oficjalnych

11.15 – otwarcie kawiarni artystycznej w auli i kawiarenek klasowych

20.00 – koncert z potańcówką

W programie znajdowały się także: przedstawienie teatralne dla uczniów klas najmłodszych, umieszczenie kapsuły czasu na dziedzińcu szkolnym, wystawa nt. historii szkoły, „ferma jabłkowa”.