Jadalnia

Szanowni Rodzice,

Jesteśmy zaszczyceni możliwością rozpoczęcia współpracy z Państwem w nadchodzącym roku szkolnym.
Z radością będziemy oferować świeże i zdrowe posiłki oraz smaczne przekąski Państwa dzieciom.

Wdrożony przez nas system IT, pozwoli usprawnić od nowego roku szkolnego zakup oraz wydawanie posiłków dla dzieci, jak również da Państwu możliwość wglądu w codzienne wybory Państwa pociech.

Każda osoba zainteresowana korzystaniem z opcji konta pre-paidowego oraz zakupów bezgotówkowych w stołówce i sklepiku szkolnym, proszona jest o zgłoszenie się do stołówki w celu wypełnienia formularza, umożliwiającego założenie indywidualnego konta rozliczeniowego.

W Abart  Catering będziecie mieli Państwo możliwość dokonywania zakupów na dwa sposoby:

• zakupy poprzez naszą kartę pre-paid zarejestrowaną do indywidualnego konta
  • zakupy za gotówkę

Posiadanie spersonalizowanego konta umożliwi Państwu:

• przyspieszenie zakupów dokonywanych w Stołówce
  • codzienne monitorowanie transakcji i wyborów dokonywanych przez Państwa Pociechy za pomocą strony internetowej
  • możliwość sprawdzenia aktualnego salda konta oraz historii wpłat
  • Wybór posiłku dla swoich dzieci (najpóźniej do godz. 8.30 dnia poprzedzającego obiad).
  • Odwołanie obiadu ( najpóźniej do godz. 8.30 danego dnia)

Poniżej znajdą Państwo aktualny cennik obiadów dla:

Uczniów klas 0 – 3
Szkoły Podstawowej

Uczniów starszych oraz  pozostałe osoby

• Danie mięsne

12,50 PLN

13,50 PLN

• Danie wegetariańskie

11,00 PLN

12,00 PLN

• Zupa