Wypominki – Msza św. Zaduszki z balladą.

Data wydarzenia:  Wt, 02.11.2021 | 18:00

W Dzień Zaduszny odprawimy mszę świętą w kaplicy szkolnej (2 listopada o godzinie 18.00).
Będziemy się modlić za nauczycieli, pracowników Szkoły i uczniów, którzy już od nas odeszli do Pana. A także za dobroczyńców naszej Szkoły: p. Elżbietę Rufener - Sapiehę i p. Witolda Benedeka (architekta naszej Szkoły) i zmarłych członków Zarządu Stowarzyszenia Przymierze Rodzin, szczególnie za zmarłych w tym roku: Izabelę Dzieduszycką, Adama Pietrzaka, Hannę Łączyńską. Wspomnimy p. Ewę Dzierżawską (anglistkę), p. Zbigniewa Szczucińskiego (fizyka), p. Olę Chojecką (polonistkę i bibliotekarkę), p. Alę Macińską (pedagoga), p. Jurka Wociala (filozofa),p. Barbarę Konopnicką (lekarkę),p. Adama Mijakowskiego (portiera), p. Mikołaja Smosarskiego (portiera), p. Piotra Koja (portiera), p. Jana Bińkiewicza (portiera), Michała Galasa (1982 - 2011), Ignacego Szlenkiera (1983 - 2008), Kalę Mioduszewską (1989 - 2008), Mateusza Tylmana (1997 - 2015), Andrzeja Bilińskiego (zm. 2018), Miłosza Pagacza.
Będziemy modlić się także za powierzone naszej modlitwie ofiary zbrodni katyńskiej oraz za zmarłych z naszych rodzin.
Intencje można przesyłać do Księdza Prefekta na adres: lukasz.czubla@gmail.com